صفحه ها
دسته
برترین وب سایت‌ها
اخبار جدید و داغ
مطالب مرتبط تصفیه آب و فاضلاب
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 8840
تعداد نوشته ها : 0
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب

دستگاه تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس یا  RO چیست و چگونه مکانیزمی دارد؟

چه زمانی اسمز کشف شد؟

روند اسمز از طریق غشاهای نیمه تراوا اولین بار در سال 1748 توسط Jean-Antoine Nollet با استفاده از مثانه خوک به عنوان غشا در یک آزمایشگاه مشاهده شد. وی ثابت کرد که یک حلال می تواند به طور انتخابی از طریق یک غشا semi نیمه تراوا از طریق فرآیند فشار اسمزی طبیعی عبور کند و حلال به طور مداوم از طریق غشای سلول وارد می شود تا زمانی که تعادل پویا در دو طرف مثانه حاصل شود.

اسمز معکوس در طول سالها

طی 200 سال آینده ، اسمز فقط پدیده ای بود که در آزمایشگاه مشاهده شد. در سال 1949 ، دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس اولین کسی بود که به دنبال اسمز و غشاهای نیمه نفوذ برای یافتن محلول حذف نمک از آب دریا بود. محققان هر دو دانشگاه کالیفرنیا و دانشگاه فلوریدا در اواسط دهه 1950 با موفقیت آب شیرین از آب دریا تولید کردند ، با این حال ، این محصول به دلیل شار زیاد از نظر تجاری قابل استفاده نبود. جان Cadotte، از FilmTec شرکت، بعدا کشف کرد که غشاء با شار ویژه بالا و عبور کم نمک را می توان با پلیمریزاسیون سطحی از آن ساخته شده  متر -phenylenediamine و کلرید trimesoyl. تا سال 2001 ، بیش از 1500 دستگاه آب شیرین کن در سراسر جهان فعال و یا برنامه ریزی شده بودند.

در سال 1977 ، کیپ مرجان ، فلوریدا اولین شهرداری در ایالات متحده شد که از اسمز معکوس در مقیاس بزرگ با ظرفیت عملیاتی اولیه 3 میلیون گالن در روز استفاده کرد. در سال 1985 ، به دلیل رشد سریع جمعیت کیپ مرجان ، این شهر دارای بزرگترین نیروگاه اسمز معکوس با فشار کم در جهان بود که قادر به تولید 15 میلیون گالن در روز بود

اسمز معکوس چیست؟

اسمز معکوس فرآیند مجبور کردن یک حلال از یک منطقه با غلظت املاح بالا از طریق یک غشا sem نیمه نفوذ پذیر به یک منطقه با غلظت املاح کم با اعمال فشار بیش از فشار اسمزی است. بزرگترین و مسلماً مهمترین کاربرد اسمز معکوس ، جداسازی آب خالص از آب دریا و سایر آبهای شور است: آب دریا یا آب شور بر روی یک سطح غشا تحت فشار قرار گرفته و باعث انتقال آب تخلیه شده از نمک به غشا می شود. و ایجاد آب خالص در سمت کم فشار

برنامه های معمول اسمز معکوس

http://blogwebnews.blog.ir/

آبگرمکن دیگ بخار

صنایعی که به نیروی محرکه توربین ها ، منبع انرژی برای گرم کردن یا فرآوری محصول متکی هستند ، می دانند که جامدات معلق و محلول در مقیاس مورد مولد بخار هستند و می توانند منجر به خرابی لوله شوند. کیفیت پایین آب خوراک دیگ بخار باعث افزایش مصرف انرژی ، کاهش کیفیت بخار و خلوص می شود و می تواند هم از میزان تولید و هم از کیفیت محصول بکاهد. گنجاندن سیستم های اسمز معکوس در مدار آرایش آب خوراک دیگ بخار برای جایگزینی یا پیش تصفیه یون ، قابلیت تولید را افزایش می دهد و هزینه بهره برداری و نگهداری را به طور قابل توجهی کاهش می دهد

آب ULTRAPURE (میکروالکترونیک و داروسازی)

برای تولید میکروالکترونیک و داروسازی ، آب آشامیدنی تأمین شده توسط شهرداری محلی تقریباً به اندازه کافی خالص نیست. مشخصات محصول آنها به آب عاری از باکتری و مواد آلی نیاز دارد ، با سطح جامد محلول که 10 هزار برابر کمتر از آن است که در آب آشامیدنی قابل آشامیدن یافت می شود. اولین قدم در کاهش سطح جامدات معلق اسمز معکوس است که در آن می توان قبل از تصفیه اضافی با سیستم های پیشرفته تبادل یونی یا سیستم های یونیزاسیون مداوم ، 98 درصد نمک های آب نفوذی را خارج کرد و آب خلوص فوق العاده مورد نیاز را تولید کرد

آب مرکب (غذا و نوشیدنی)

آب با کیفیت بالا یک ماده مهم در صنعت فرآوری مواد غذایی و نوشیدنی است . این نه تنها بنیان آشکار صنعت آب بطری است بلکه در تولید آبجو نیز مهم است ، جایی که در فرآیند تصحیح تولید نوشیدنی های الکلی از آب با کیفیت بالا استفاده می شود. فرآوری گوشت و مرغ و همچنین بسته های تازه و غذای فرآوری شده نیز به آب مورد نیاز با کیفیت بالا احتیاج دارند. آب محصول RO می تواند تمام این نیازها را برآورده کند. علاوه بر توانایی کاهش مواد جامد محلول ، اسمز معکوس می تواند آلاینده ها و میکروارگانیسم ها را نیز از بین ببرد.

https://tebyanwebnews.tebyan.net/

استفاده مجدد و بازیافت آب

تصور اینکه مقدار نامحدودی از آب خام ارزان قیمت در دسترس صنعت باشد دیگر معتبر نیست. تولیدکنندگان برای اطمینان از قابلیت اطمینان عملیاتی و کاهش مصرف آب آشامیدنی بدنبال منابع متناوب آب هستند. جریان های فرآیند مصرف شده و پساب فاضلاب گیاهان اکنون به عنوان منابع احتمالی آب در نظر گرفته می شوند و اسمز معکوس می تواند یک فن آوری مهم در کاهش سطح جامدات محلول و امکان استفاده مجدد از این جریان های آب و بازیافت مجدد آنها در گیاه باشد

نمک زدایی

زمین در درجه اول توسط آب پوشیده شده است ، با این حال ، مقدار زیادی از این آب دارای مقدار زیادی نمک است و نمی تواند برای مصارف انسانی یا فرآوری های صنعتی مورد استفاده قرار گیرد. با این حال ، در مناطق خاص ، تنها منبع آب موجود یا آب شور یا آب دریا است. سیستم های اسمز معکوس می توانند سطح TDS آب شور و آب دریا را به سطح قابل شرب کاهش دهند و تصفیه بیشتر می تواند آب با خلوص بالاتر مورد نیاز برای صنعت ، مراقبت های پزشکی و استفاده های سازمانی ایجاد کند.

پیش اسمز معکوس

بیش از 50 سال است که از اسمز معکوس استفاده می شود تا ناخالصی های موجود در آب را با حفظ مولکول های حلال روی غشای نیمه تراوا از بین ببرد. ما فناوری غشای اسمز معکوس را در نمک زدایی آب دریا و سایر کاربردها به کمال می رسانیم.

ذرات با اندازه مولکولی
فیلتراسیون اسمز معکوس تنها یکی از چند روش موجود برای حذف ذرات با اندازه مولکولی مانند یون ها و باکتری ها است. برای رسیدن به جداسازی ، یک فشار خارجی به محلول آلوده وارد می شود که بالاتر از فشار اسمزی آن است و روند طبیعی اسمز را که می خواهد تعادل غلظت ایجاد کند ، معکوس می کند.

موفقیت فناوری غشای اسمز معکوس با تلاش های بزرگ تحقیقاتی در حدود 50 سال پیش آغاز شد.

https://blogiranwebnews.blogiran.net/
امروزه این فناوری تقریباً در هر کاربردی برای تصفیه آب استفاده می شود. استفاده کنندگان معمول برای غشاهای RO در آلودگی فاضلاب صنعتی و تهیه آب آشامیدنی از تقریباً هر منبع هستند. به دلیل ماهیت های مختلف آلاینده های آب ، انواع مختلف غشای RO موجود است

بیشتر آنها از پلیمرهایی مانند استات سلولز ساخته شده اند یا بر اساس ترکیبات پلی آرمتیک TFC ساخته می شوند ، تا به ثبات ساختاری و شیمیایی بالایی برسند که غشاهای RO را به گزینه مطلوب در سراسر جهان تبدیل کرده است.
غشای RO ابزاری همه کاره است. اندازه سیستم های فیلتراسیون RO با کاربردهای آن متفاوت است ، از سیستم های شخصی به اندازه بطری برای تصفیه آب گرفته تا گیاهان مقیاس بزرگ برای نمک زدایی یا تصفیه آب صنعتی که X-Flow به ساخت آن در هر مکان کمک می کند.

از آب خام به آب آشامیدنی در یک مرحله

 

آب آشامیدنی صدها میلیون نفر در نتیجه مدیریت ضعیف فاضلاب آلوده است. نیمی از جمعیت جهان تا سال 2025 در مناطق تحت فشار آب زندگی خواهند کرد. فن آوری های جدید و در حال تکامل به ما امکان استفاده مجدد از فاضلاب بیشتر و استفاده از آب های سطحی برای تولید آب آشامیدنی را می دهند. اگر شما در صدد حل مسائل آب به روش مقرون به صرفه و پایدار هستید ، مشخصاً هنوز کارهای زیادی برای انجام وجود دارد. فیلتر نانو در حل مشکلات آب آشامیدنی جهان جایگاه خاص خود را دارد.

برای تأمین نیازهای شما ، نانو فیلتراسیون (NF) در تولید آب آشامیدنی با کیفیت بالا استفاده می شود زیرا ترکیبات آلی ، فلزات سنگین و ویروس ها را با تقاضای انرژی کمتر از اسمز معکوس رد می کند.

بسیاری از تأمین کنندگان آب آشامیدنی اغلب به دلیل افزایش سطح NOM به افت سطح کیفیت آب وابسته هستند. برای یک روش موثر در تصفیه آب سطحی خام و تولید آب آشامیدنی ، بدون نیاز به هیچ گونه درمان اضافی ، به راه حل Pentair X-Flow HFNano اعتماد کنید

چه زمانی hfnano را انتخاب می کنید؟

رنگ آب خوراک: حداکثر 100 واحد هازن 

منبع تغذیه TOC (کل کربن آلی): حداکثر 50 میلی گرم در لیتر 

شوری کم ، سختی کم 

آلودگی میکروبیولوژیکی نیاز به موانع متعدد (به عنوان مثال ترکیب NF با UV و کلر)

https://novinblogwebnews.novinblog.net/

در حالی که موارد فوق به خوبی نشانگر شرایط آب سطحی است که انتخاب HF Nano را تضمین می کند ، اما راه حل ایده آل با توجه به شرایط خاص سایت و کیفیت آب شما تعیین می شود. به طور کلی ، تقاضای جریان و در دسترس بودن امکانات مناسب تخلیه لجن انتخاب بین انعقاد / اولترافیلتراسیون و نانو فیلتر را ایجاد می کند.

ذهن خود را بدست آور

کیفیت آب های سطحی در بسیاری از نقاط جهان رو به زوال است و دستیابی به استانداردهای کیفیت آب آشامیدنی را دشوار می کند. جدا از افزایش ماده آلی طبیعی) سطح NOM ، تغییرات سریع در کیفیت آب می تواند به عنوان یک نتیجه از نوسانات بیشتر در بارندگی رخ دهد


تأمین کنندگان آب آشامیدنی همچنین با تشدید قوانین ، نگرانی سرمایه گذاران و فشار بر هزینه های عملیاتی روبرو هستند. آنها پس از تلاش چندین ساله در درجات مختلف موفقیت ، به روشهای جدید و بهتری برای NOM و حذف رنگ نیاز دارند. به طور خاص ، آنها به یک سیستم م effectiveثر و پایدار نیاز دارند که کنترل کامل کیفیت محصولات آنها را با قیمت مقرون به صرفه ، هم اکنون و هم در آینده فراهم کند.

 

راه حل Pentair X-Flow HFNano جواب شما را می دهد. با استفاده از عناصر غشایی Pentair X-Flow HFW1000 ، HFNano نقاط قوت فناوری الیاف توخالی و نانو فیلتراسیون را ترکیب کرده و از آنها استفاده می کند.

بهره مندی از عنصر غشایی NF الیاف توخالی HFW1000 مقاوم در برابر کلر و قابل شستشو ، و رفع اشکال غشای NF مارپیچ است. HFNano همچنین نیاز به مواد منعقد کننده برای از بین بردن مواد آلی محلول را از بین می برد. 

برنامه های کاربردی برای HFNANO

سیستم های HFNano زمانی ساخته می شوند که تصفیه آب های سطحی مشکل شود.

در مواردی که به عملکرد پایدار با تأثیرات بسیار کم محیطی نیاز باشد

عملیات نسبتاً کوچک در مکان های دور با NOM و مشکلات رنگی  

مکانهای توریستی با مشاغل فصلی ، مانند مراکز بازدید کنندگان 

نیروگاه های آبی بدون پرسنل عملیاتی که به درجه بالایی از اتوماسیون نیاز دارند.

http://blograzwebnews.blograz.ir/

HFW1000 عنصر غشایی

  حذف زیاد مواد آلی 1

  دارای گواهی باکتری و ویروس: 4 لاگ (99،99 درصد) 2

  غشای آب دوست متشکل از PES (اصلاح شده) (عملکرد ضد پودر عالی و عملکرد عالی)

  ساختار بسیار نامتقارن / ریز متخلخل

  کیفیت معمول نفوذ: 5 SDI <3 ، کدورت <0.1NTU

  تست آنلاین صداقت

  پیش تصفیه ساده با صافی

1 همانطور که در تحقیق Rahul Aggarwal (2020) به نام "ارزیابی استراتژیک سیستم های تولید آب آشامیدنی اثرات زیست محیطی از منظر چرخه زندگی" ذکر شده است: مطالعه موردی گزینه های آینده تولید آب آشامیدنی Norrvatten.
2
در nsf.org به عنوان دستگاه نانوفیلتراسیون ، HFW1000 ثبت شده است. دارای گواهی NSF برای بهره وری حذف Cryptosporidium ، با میانگین مقدار حذف ورود به سیستم 6.32 log و حداقل LRV 5.75 log. حداکثر میزان شار فیلتراسیون مجاز 23.5 gfd است. همچنین با استفاده از LRV 5.54 و حداقل 5.44 log برای راندمان حذف ویروس آزمایش شده است. 

مزایای مهم pentair x-flow hfw1000

عنصر غشایی Pentair X-Flow HFW1000 ترکیبی از مقاومت شیمیایی بالا با فناوری الیاف توخالی و عملکرد برتر فیلتر نانو در حفظ مواد آلی محلول را ارائه می دهد

به عنصر غشایی قوی HFW1000 اعتماد کنید که با برگشت جریان و محلول های کلر آبی به راحتی تمیز می شود. احساس اطمینان کنید که پساب فاقد مواد شیمیایی است. فناوری الیاف توخالی کیفیت نفوذ بسیار خوبی را ارائه می دهد و امکان آزمایش یکپارچگی در حین کار را فراهم می کند 

ادغام عناصر غشایی HFW1000 در X-Flow HFNano Solution فرایند تولید مستقیم را ایجاد می کند. عدم انعقاد به معنای عدم تولید زباله توسط لجن و مواد شیمیایی و عدم دفع و حمل و نقل است. جوامع در مناطق دورافتاده می توانند از یک سیستم ساده ، قوی ، ایمن و قابل اعتماد برای تولید آب آشامیدنی بهره مند شوند.

http://avablogwebnews.avablog.ir/

اسمز معکوس

اسمز معکوس چیست؟

اسمز معکوس (RO) نوعی فیلتراسیون خاص است که از غشای نازک و نیمه نفوذی با منافذی به اندازه کافی کوچک برای عبور آب خالص و رد مولکول های بزرگتر مانند نمک های محلول (یون ها) و سایر ناخالصی ها استفاده می کند. RO برای تولید آب بسیار تصفیه شده برای سیستم های آب آشامیدنی ، دیگهای بخار صنعتی ، تولید دارویی ، نمک زدایی آب دریا ، فرآوری مواد غذایی و آشامیدنی ، مواد آرایشی و بسیاری موارد دیگر استفاده می شود. بیش از یک قرن است که این یک فناوری شناخته شده است ، اگرچه تا دهه 1960 تجاری نبود

انواع سیستم های اسمز معکوس

به عنوان یک طرح اساسی ، تمام واحدهای RO با عبور آب از یک غشا thin نازک و نیمه تراوا ، آب را تصفیه می کنند تا ناخالصی ها و آلاینده های معلق و محلول را از بین ببرد. انواع مختلف سیستم ها و مشخصات RO بسته به کاربرد مورد نظر شما مورد نیاز است. عواملی که عملکرد سیستم فیلتراسیون RO شما را تحت تأثیر قرار می دهند شامل جریان ، تعداد مراحل و انواع غشاها و فشار پمپ هستند.

جریان

سرعت فیلتر سیستم اسمز معکوس شما به عنوان جریان شناخته می شود. واحدهای RO با جریان بالا بیشترین میزان تصفیه آب را در روز تولید می کنند ، در حالی که سیستم های کم جریان مقدار بسیار کمتری تولید می کنند. مقدار جریان مورد نیاز برنامه شما به میزان آب تصفیه شده ای که روزانه به آن نیاز دارید بستگی دارد.

http://parsiblogwebnews.parsiblog.com/

مراحل و انواع غشاها

علاوه بر آن غشا semi نیمه نفوذپذیر ، بیشتر سیستمهای RO دارای مراحل تصفیه دیگر برای تصفیه بیشتر آب و محافظت از غشای RO در برابر بقایای بزرگتر هستند. به طور معمول ، سیستم های RO دارای فیلتراسیون سه مرحله ای ، چهار مرحله ای یا پنج مرحله ای هستند. تعداد مراحل نشان می دهد که آب از طریق چند فیلتر و غشا برای تصفیه عبور می کند.

یک سیستم اسمز معکوس سه مرحله ای استاندارد دارای سه نوع فیلتر است:

فیلتر رسوبی که برای کاهش ذرات بزرگتر مانند کثیفی و زنگ زدگی معلق در آب کار می کند.

یک فیلتر کربن که VOC ها و کلر موجود در آب و همچنین سایر آلاینده های کوچکتر را کاهش می دهد.

غشای RO نیمه نفوذپذیر که تقریباً تمام ناخالصی های باقیمانده را از بین می برد.

سیستم های دارای مراحل بیشتر دارای فیلترهای کربن اضافی یا غشاهای دیگر هستند. در Complete Water Solutions ، ما بیش از 43 نوع غشا برای سیستم های فیلتراسیون RO ارائه می دهیم. به عنوان یک قاعده کلی ، مراحل بیشتر منجر به تصفیه بیشتر و آب تصفیه شده بیشتر می شود. برخی از سیستم های RO شامل مراحل اضافی برای سیستم های دیگر مانند یونیزاسیون است. این سیستم ها معمولاً RO / DI نامیده می شوند.

فشار پمپ

برای برنامه هایی که به سیستم های RO برای فیلتر کردن محلول های بسیار غلیظ نیاز دارند فشار پمپ بیشتر است. این محلول ها حاوی آلاینده های بیشتری هستند و فشار بیشتر باعث می شود تا آب تغذیه به طور مثرتری از طریق سیستم های فیلتراسیون و غشا RO RO جریان یابد. برای آب آلوده کمتر ، فشار پمپ کمتری لازم است زیرا به راحتی از غشا عبور می کند.

http://loxblogwebnews.loxblog.com/

برنامه های اسمز معکوس

برای تصفیه آب برای کاربردهای مختلف تجاری و صنعتی می توان از سیستم های تصفیه آب اسمز معکوس استفاده کرد. نوع سیستم RO مورد نیاز برای کاربرد شما به عواملی مانند کیفیت آب خوراک ، نیاز آب تصفیه شده محصول و مقدار آب محصول مورد نیاز بستگی خواهد داشت.

برنامه های صنعتی اسمز معکوس

سیستم های RO صنعتی برای صنایعی که به آب تصفیه شده نیاز دارند ، از جمله:

داروسازی

میکروالکترونیک

کشاورزی هیدروپونیک

معدن

نیروگاه ها و آب تغذیه شوفاژ

تولید لبنیات

بسیاری از این صنایع برای اطمینان از آلودگی محصولاتشان به آلاینده های ناخواسته به خالص ترین آب نیاز دارند. آب تصفیه شده با اسمز معکوس نیز راهی برای محافظت از سایر تجهیزات در برابر صدماتی است که می تواند در اثر تجمع آلاینده های آب در طول زمان ایجاد شود.

سیستم های بازرگانی تجاری

سیستم های اسمز معکوس همچنین در بسیاری از تنظیمات تجاری مانند موارد زیر برای تهیه آب آشامیدنی تصفیه شده ، آب مواد تشکیل دهنده و آب برای آزمایش استفاده می شود:

مهمان نوازی

امکانات پزشکی مانند بیمارستان ها

تولید غذا و نوشیدنی

مجتمع های آپارتمانی و ساختمانهای مسکونی

اتمام و آبکاری فلز

رستوران و بار

نمک زدایی

انواع خاصی از سیستم های RO برای برنامه های دیگر استفاده می شود. به عنوان مثال ، واحدهای نمک زدایی با استفاده از پمپ های فشار بالاتر ، آب دریا را از غشا their خود عبور می دهند تا نمک مورد استفاده مانند شهرداری های ساحلی و کشتی های تفریحی را از بین ببرند. واحدهای لب شور آب شور اما غلظت کمتری نسبت به آب دریا را فیلتر می کنند

سیستم های تصفیه آب اسمز معکوس

مزایای اسمز معکوس از محلول های کامل آب

مشخصات تجهیزات اسمز معکوس را در کاتالوگ آنلاین ما مشاهده کنید.

http://blogtezwebnews.blogtez.com/

Complete Water Solutions مجهز به اجزای با کیفیت عالی است که برای کاربردهای آب خالص طراحی شده اند. فناوری اسمز معکوس در بسیاری از برنامه های کاربردی از شیرین سازی ، فرآیند TDS / کاهش رسانایی و تأمین آب با خلوص بالا استفاده می شود. اسمز معکوس (RO) را می توان در ساختمانهای مسکونی ، تجاری یا صنعتی استفاده کرد. ما به عنوان برترین شرکت سیستم آب ویسکانسین ، سالها تجربه در زمینه سیستمهای تصفیه آب با اسمز معکوس داریم.

خلوص آب از طریق اسمز معکوس با استفاده از فشار وارد شده به آب ، مجبور شدن آن از طریق غشایی نیمه تراوا که ناخالصی های محلول مانند کلر ، نمک یا ذرات بزرگتر را از بین می برد ، حاصل می شود. سیستم های RO حتی می توانند فلزات سنگین مانند آرسنیک ، سرب و فلوراید را از بین ببرند. پس از حذف ، این ذرات و آلاینده ها با فاضلاب دفع می شوند و ذخیره نمی شوند. تعمیر و نگهداری به عنوان تمیز کردن / تغییر غشاهای RO ، فیلترها و بعضاً ضد عفونی کننده سیستم آسان است. این نوع سیستم برای دستیابی به تصفیه آب گزینه ای آسان برای استفاده و نگهداری آسان ایجاد می کند.

وقتی تجهیزات ، قطعات و غشاهای RO خود را از Complete Water Solutions خریداری می کنید ، به محصولات با کیفیت عالی و تیمی از متخصصان آموزش دیده که می توانند در هرگونه خدمات سیستم اسمز معکوس یا تعمیر و نگهداری مورد نیاز شما ، کمک کنند ، دسترسی خواهید داشت. همچنین می توانیم تقریباً از هر شرکت یا سازنده اسمز معکوس ، سیستم ها را تعمیر یا سرویس دهیم ، صرف نظر از اینکه از کجا خریداری شده است.

مزایای اسمز معکوس

طعم ، بو و ظاهر بهبود یافته

روند تصفیه اثربخشی بالا

آلاینده ها را از بین می برد

کاهش رسانایی و کل جامدات محلول (TDS)

سختی آب را کاهش می دهد

هزینه کلی کم

کاهش قلیایی

http://niloblogwebnews.niloblog.com/

سایر سیستم های تصفیه آب می توانند آلاینده ها را کاهش دهند و با گذشت زمان ، نیاز به تلاش گسترده برای دفع دارند. این بدان معنی است که در صورت بروز هرگونه خطا در آن نوع سیستم ، احتمال بیشتری برای آلودگی وجود دارد. وقتی بجای آن از سیستم های تصفیه اسمز معکوس استفاده می کنید ، آب شما تمیزتر می ماند.

در طول فرآیندهای تجاری و صنعتی استفاده های زیادی برای اسمز معکوس وجود دارد. در حالی که همه می خواهند آب آنها از آب آشامیدنی سالم و آب مزه عالی برخوردار باشد ، مشاغل برای اجرای بهترین عملکرد خود به آب خالص نیاز دارند. تولیدات مواد غذایی ، آزمایشگاه های پزشکی ، صنعت داروسازی و برج های خنک کننده صنعتی همگی می توانند از آب تمیز و تمیز تولید شده توسط فرآیند اسمز معکوس بهره مند شوند

تجهیزات اسمز معکوس و لیزینگ

برای بسیاری از صنایع ، داشتن آب تصفیه شده برای دستیابی به استانداردهای بهداشتی ضروری است ، اما خرید تجهیزات جدید می تواند هزینه بر باشد. در Complete Water Solutions ، ما در سیستم های تصفیه و فیلتراسیون خود فرصت اجاره را ارائه می دهیم. در صورت عدم نیاز به فیلتراسیون طولانی مدت ، با اجاره یک سیستم RO یا تجاری ، در هزینه شما صرفه جویی می شود. ما به شما و کارگرانتان در مورد نحوه استفاده از تجهیزات ، عیب یابی و عملکرد سیستم فیلتراسیون آب آموزش خواهیم داد. اجاره نامه شما حتی ممکن است شامل قطعات یدکی و نصب باشد! برای کسب اطلاعات بیشتر یا زمانبندی نصب خود ،   امروز با ما در تماس باشید.

https://siteariawebnews.sitearia.ir/


 

 

دسته ها :
يکشنبه نهم 3 1400
X