صفحه ها
دسته
برترین وب سایت‌ها
اخبار جدید و داغ
مطالب مرتبط تصفیه آب و فاضلاب
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 8829
تعداد نوشته ها : 0
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب

فروش تصفیه آب | 0 تا 100 فروش آب شیرین کن | 100% تضمینی

در زیر مقدمه ای برای روند فرآیند تجهیزات تصفیه فاضلاب مواد غذایی است:
تصفیه آب صنعتی این تجهیزات از مخزن تهویه، مخزن اکسیژن، مخزن هوازی (مخزن اکسیداسیون) و مخزن رسوب ثانویه تشکیل شده است. فاضلاب کارگاه تولیدی به مخزن تهویه مطبوع می‌ریزد. ورودی مخزن مطبوع مجهز به جلوپنجره مکانیکی برای جلوگیری از ناخالصی‌های بزرگ دانه ای و الیافی است.فروش تصفیه آب صنعتی. جعبه بقایای اتوماتیک مسدود شده توسط مشبک مکانیکی توسط قسمت بهداشتی به موقع منتقل می‌شود.
مطالب مرتبط
عملیات انجام شده بر فاضلاب
فاضلاب به طور کامل در مخزن تهویه مخلوط می‌شود تا حجم آب را تنظیم کند و در ابتدا مواد آلی را تخریب کند. سپس فاضلاب از طریق پمپ فاضلاب به مخزن اکسیژن وارد می‌شود و مایع مخلوط رفلاکس و فاضلاب خام به طور کامل در مخزن اکسیژن مخلوط می‌شوند. نیتروژن و نیتروژن به دنریفیکاسیون و ضدیت زدایی کامل تبدیل می‌شوند و مخزن اکسیژن به خودی خود به مخزن اکسیداسیون می‌ریزد. مخزن اکسیداسیون نوعی تجهیزات تصفیه بیولوژیکی بر اساس روش بیوفیلم و روش لجن فعال است.abpaksazan.com
مخزنن اکسیژن
منبع اکسیژن توسط دمنده تأمین می‌شود تا مواد آلی موجود در فاضلاب و بیوفیلم حوضچه فراوان شود و کیفیت آب از طریق اثر جذب و تخریب میکروبی تصفیه می‌شود. دومین حوضچه ته نشینی به استاندارد سطح اول "استاندارد تخلیه القایی فاضلاب" می‌رسد و نزدیک رودخانه است.آب‌پاکسازان. لجن موجود در مخزن ته نشینی ثانویه توسط پمپ برگشت لجن به موقع به مخزن هوازی پمپ می‌شود و لجن باقیمانده اندک است. لجن هر دو ماه یا حدود تمیز می‌شود و لجن توسط کامیون بهداشتی پمپ می‌شود و برای دفع حمل می‌شود. اکسیژن مورد نیاز بیوشیمیایی توسط یک دمنده تأمین می‌شود و از یک دمنده یا هوادهی میکرو متخلخل برای هوادهی استفاده می‌شود.فروش تصفیه آب صنعتی با در نظر گرفتن صدای زیاد دمنده، اتاق فن مخصوصاً به عنوان یک نوع ضد صدا و خاموش کننده تنظیم شده است.
فاضلاب کارخانه
اگرچه این فاضلاب کارخانه مواد غذایی یکسان است، اما اگر مواد فرآوری متفاوت باشد، ترکیب آلاینده متفاوت خواهد بود و روند کار نیز متفاوت خواهد بود.آب پاکسازان. صنایع غذایی دارای طیف گسترده ای از مواد و محصولات هستند و میزان و کیفیت فاضلاب بسیار متفاوت است. عمده آلاینده‌های موجود در فاضلاب شامل
مواد جامد شناور در فاضلاب مانند برگ‌های سبزیجات، پوست، گوشت چرخ کرده، پر مرغ و غیره است.
روغن، پروتئین، نشاسته، کلوئیدها و غیره معلق در فاضلاب.
انحلال اسیدها، مواد قلیایی، نمک‌ها، قندها و غیره در فاضلاب.
گل و لای، شن و سایر مواد آلی به دام افتاده در مواد.
فاضلاب صنایع غذایی
باکتری‌های بیماری زا و غیره. فاضلاب صنایع غذایی با محتوای مواد آلی و معلق زیاد، آسان و به طور کلی سمی نبودن مشخص می‌شود.فروش تصفیه آب صنعتی این صدمات عمدتا به اوتروفیکاسیون بدن آب منجر می‌شود، باعث ایجاد آبزیان و ماهیان می‌شود و مواد آلی ته نشین شده در آب باعث ایجاد بو، افت کیفیت آب و آلودگی می‌شوند.تفاوت تجهیزات فوق خالص با تجهیزات آب خالص و استفاده از تجهیزات آب فوق خالص.
تجهیزات آب خالص که به آن تجهیزات آب خالص نیز گفته می‌شود، به استفاده از آبی مطابق با استانداردهای بهداشتی آب آشامیدنی به عنوان آب خام، از طریق روش الکترودیالیز، روش مبدل یونی، روش اسمزمعکوس، برای تهیه آب خالص و آب آماده اشاره دارد.آب پاکسازان در ظرف بسته شده است و فاقد هرگونه افزودنی است، بی رنگ و شفاف است و می‌تواند به طور مستقیم آب آشامیدنی باشد.
تجهیزات آب خالص
تجهیزات آب فوق العاده خالص بر اساس تجهیزات آب خالص ساخته شده است تا محیط رسانای موجود در آب را تقریباً به طور کامل از بین ببرد و مواد کلوئیدی جداشده، گازها و مواد آلی موجود در آب را تا حد بسیار پایینی از بین ببرد. مقاومت بیشتر از 18MΩ* سانتی متر یا نزدیک به مقدار حد 18.25MΩ* سانتی متر است. تجهیزات فوق العاده خالص آب برای رسیدن به سطح فن آوری عمومی دشوار است. فن آوری میکروفیلتراسیون، فناوری اولترافیلتراسیون، فناوری اسمزمعکوس، فناوری EDI، فناوری تبادل یونی می‌تواند با دو یا چند فناوری از طریق طراحی فرآیند مناسب و انتخاب تجهیزات ترکیب شود، می‌تواند آب فوق العاده خالص تولید کند، مقاومت می‌تواند به 18.20MΩ * سانتی متر برسد.
تفاورت در تجهیزات
تفاوت‌های زیادی بین تجهیزات آب خالص و تجهیزات فوق العاده خالص آب وجود دارد. در اینجا فقط برخی از آن‌ها وجود دارد، که هستند.
به طور خلاصه به شرح زیر است:
رسانایی آب محصول متفاوت است، هدایت آب خالص بین 2-10us / cm و هدایت آب فوق العاده خالص است.abpaksazan.com
شاخص‌های فلزات سنگین، باکتری‌ها و تعداد ذرات نیز کاملاً متفاوت است. مقدار ناخالصی آب خالص سطح ppmاست، در حالی که آب فوق خالص سطح ppb است. آب‌پاکسازان. به عبارت ساده، هیچ آلودگی در آب تولید شده توسط تجهیزات فوق العاده آب وجود ندارد، که نزدیک به تئوری است. از آب.
فروش تصفیه آب صنعتی زمینه‌های استفاده نیز متفاوت است.
عموماً در کدام صنایع از تجهیزات فوق العاده آب استفاده می‌شود؟
از کدام صنایع می‌توان استفاده کرد؟ بیایید با هم نگاهی بیندازیم:
تمیز کردن فویل آلومینیوم و قطعات کار برای تولید خازن الکترولیتی.
تولید لوله الکترون و محلول کربنات پوشش کاتد لوله الکترو.
آب خالص برای تولید و دسته بندی لوله‌های تصویری و لوله‌های اشعه کاتد.
آب خالص برای تولید صفحه نمایش فلورسنت لوله تصویر سیاه و سفید، تمیز کردن لامپ شیشه، بارش، خیس شدن، شستشوی فیلم و تمیز کردن گردن لوله. سطح تولید و صفحه نمایش کریستال مایع باید با آب خالص تمیز و با آب خالص مخلوط شود.
مایع شیمیایی
در تولید ترانزیستورها، عمدتا برای تمیز کردن ویفرهای سیلیکونی و مقدار کمی برای تهیه مایع شیمیایی استفاده می‌شود.
 • ویفرهای سیلیکون تمیز کننده آب با خلوص بالا در تولید مدار مجتمع.
 • مواد نیمه‌هادی، دستگاه‌ها، صفحه‌های مدار چاپی و مدارهای مجتمع.
 • صفحه نمایش LCDکریستال مایع، صفحه نمایش PDP پلاسما.
 • تولید لوله‌های تصویری و فسفر با کیفیت بالا.
 • تولید، پردازش و تمیز کردن مواد.
 • مواد فوق العاده خالص و معرف‌های شیمیایی فوق العاده خالص و مواد صنعتی فوق العاده خالص.
 • کارخانه آزمایشگاهی و آزمایشی.abpaksazan.com
 • آب تصفیه شده که برای تصفیه سطح خودروها، لوازم خانگی و محصولات مصالح ساختمانی و سایر نیازهای تصفیه سطح استفاده می‌شود.
 • محصولات نوری الکترونیکی و سایر محصولات با تکنولوژی پیشرفته.
 • آب برای آبکاری (آبکاری طلا، آبکاری نقره، آبکاری پلاستیکی، آبکاری کروم، روکش روی و غیره).
 • آب با خلوص بالا برای پوشش شیشه.
 • آب خالص برای تمیز کردن مافوق صوت و آب خالص برای الکتروفورز.
دستگاه الکترودیونیزاسیون EDI چیست ؟
ای بی دی(فناوری الکترودایونیزاسیون) یک فناوری تولید آب خالص است که ترکیبی از فناوری تبادل یونی، فناوری غشای تبادل یونی و فناوری الکترو مهاجرت یونی است. این هوشمندانه ترکیبی از الکترودیالیز و فناوری تبادل یونی است، از ولتاژ بالای الکترودها در هر دو انتها برای انتقال یون‌های باردار در آب استفاده می‌کند و برای تسریع در حرکت و حذف یون، با رزین تبادل یونی و غشای رزین انتخابی همکاری می‌کند، تصفیه در فرآیند نمک زدایی EDI، یون‌ها از طریق غشا exchange تبادل یونی تحت تأثیر یک میدان الکتریکی حذف می‌شوند. فروش تصفیه آب صنعتی همزمان مولکول‌های آب تحت تأثیر یک میدان الکتریکی یون هیدروژن و یون هیدروکسید تولید می‌کنند. این یون‌ها به طور مداوم رزین تبادل یونی را بازسازی می‌کنند تا رزین تبادل یونی را در بهترین حالت خود حفظ کنند. میزان حذف نمک از امکانات EDI می‌تواند تا 99٪ یا بیشتر باشد.آب پاکسازان. اگر از تجهیزات اسمزمعکوس برای تخلیه اولیه آب از قبل از EDI استفاده شود، می‌توان آب فوق العاده خالص با مقاومت بیش از 15M.cm را پس از مین زدایی EDIتولید کرد. پشته غشایی EDI از تعداد مشخصی واحد بین دو الکترود قرار گرفته است.

جریان فرآیند تجهیزات تصفیه فاضلاب مواد غذایی
کارخانه‌هایتولید مواد غذایی به آسیاب دانه، فرآوری خوراک، فرآوری روغن نباتی و شکر، کشتار و فرآوری گوشت، فرآوری فرآورده‌های آبزی و سبزیجات، میوه‌ها، آجیل‌هاو سایر غذاهایی گفته می‌شود که به طور مستقیم از محصولات کشاورزی، جنگلداری، دامداری و شیلات به عنوان مواد استفاده می‌کنند.آب پاکسازان. فعالیت‌های فرآوری نوعی صنعت عمومی فرآوری محصولات کشاورزی است.
منبع: abpaksazan.com
دسته ها :
پنج شنبه بیست و پنجم 10 1399

زمینه‌های اصلی کاربرد شامل موارد زیر است:
تصفیه آب صنعتی صنایع غذایی، صنایع شیر، صنایع آشامیدنی، گیاهان (محصولات کشاورزی) فرآوری عمیق،پزشکی زیستی، تخمیر بیولوژیکی، تهیه آب آشامیدنی، آب خالص، آب فوق العاده خالص، آب دریا، شیرین سازی آب شور، قدرت، الکترونیک، آب صنعت نیمه رسانا، صنعت فرآوری آب دارویی، آب آماده سازی، آب برای تزریق، آب خالص آسپتیک بدونمنبع حرارت، فرآوری آب برای صنایع غذایی و آشامیدنی، صنایع شیمیایی و سایرصنایع، آب دیگ بخار، آب شستشو و آب خنک کننده.آب پاکسازان. علاوه بر چهار فرآیند جداسازی غشایی که معمولاً مورد استفاده قرار می‌گیرند، دیالیز، آزادسازی کنترل شده، سنسورهای غشایی، جداسازی گاز غشایی، جداسازی غشای مایع و غیره نیز وجود دارد.
عملکرد اسمزمعکوس
سپس در انتهای خروجی آب غلیظ جریان پیدا کند تا به هدف جداسازی و تصفیه برسد. آب خام از یک فیلتر خوب، فیلتر کربن فعال دانه ای، فیلتر کربن فعال فشرده و غیره عبور داده می‌شود و سپس توسط پمپ تحت فشار قرار می‌گیرد و از غشا اسمزمعکوس با اندازه منافذ 1 / 10000μm برای تبدیل آب با غلظت بالاتر استفاده می‌شود به آب کم غلظت تمام آلاینده‌های صنعتی، فلزات سنگین، باکتری‌ها، ویروس‌ها و سایر ناخالصی‌ها را که به مقدار زیاد در آب مخلوط می‌شوند، جدا کنید تا شاخص‌های فیزیکی و شیمیایی و استانداردهای بهداشتی مشخص شده برای نوشیدن را برآورده کنید و آب خالص تا خالص تولید کنید.
عملکرد مهار رسوب:
در سیستمیکه دارای مهار کننده مقیاس است، مقدار محصول یونی هنگامیکه آنیون، کاتیون و آنیون مولفه مقیاس پذیری آسان شروع به رسوب میکنند، بسیار بزرگتر از مقدار کالای یونی رسوب آور بحرانی است که مهار کننده مقیاس وجود ندارد.سیستم کنترل را می‌توان به صورت جداگانه با توجه به نیازهای خاص کاربران طراحی کرد.آب پاکسازان. این نرم افزار همراه با نرم افزار کنترل پیشرفته می‌تواند نظارت متمرکز در محل را بر روی پارامترهای مهم فرآیند انجام دهد، از سوeration استفاده دستی جلوگیری کرده و عملکرد پایدار سیستم را برای مدت طولانی تضمین کند.
تابع عملکرد پراکندگی:
در صورت وجود یک مهار کننده مقیاس، ذرات رسوب شده به سختی جمع می‌شوند زیرا اندازه ذرات کوچکتر از ذرات رسوب شده در صورت عدم وجود مهار کننده مقیاس است.هیچ تغییر فاز در طول پردازش، و هیچ اثر سو ad بر ترکیب مواد وجود دارد. علاوه بر این، فرآیند جداسازی، تصفیه و غلظت همیشه در دمای اتاق است که به ویژه برای درمان مواد حساس به گرما مناسب است. این ماده به طور کامل از تخریب مواد فعال بیولوژیکی توسط درجه حرارت بالا جلوگیری می‌کند و به طور موثری مواد فعال بیولوژیکی و مواد مغذی را در سیستم مواد اولیه حفظ می‌کند.
چرا در هنگام کار با تجهیزات اسمزمعکوس، آنتی اسکالانت را اضافه کنید.
اسمزمعکوسیک فناوری جداسازی غشایی است که از فشار به عنوان نیروی محرکه با استفاده از عملکرد غشاهای نفوذ پذیر انتخابی (نیمه تراوا) استفاده می‌کند. وقتی فشار وارد شده در سیستم از فشار اسمزی محلول آبی بیشتر باشد، مولکول‌های آببه طور مداوم به غشا نفوذ می‌کنند.آب پاکسازان. از طریق کانال تولید آب به داخل لوله مرکزی می‌ریزد و سپس در یک سر آن از ناخالصی‌های موجود در آب مانند یون‌ها،مواد آلی، باکتری‌ها، ویروس‌ها و غیره که در قسمت ورودی غشا گیر شده اند، خارج می‌شود.
اصل کار تجهیزات اولترافیلتراسیون:
اولترافیلتراسیون فرآیند جداسازی غشایی با اصل جداسازی و فشار غربال به عنوان نیروی محرک است. دقت فیلتراسیون در محدوده 0.005 ~ 0.01μm است، ذرات، کلوئیدها، باکتری‌ها، منابع گرما و مواد آلی پلیمری را به طور موثر در آب از بین می‌برد. می‌تواند به طور گسترده ای در جداسازی، غلظت و تصفیه مواد استفاده شود. فرآیند اولترافیلتراسیون وارونگی فاز ندارد و در دمای اتاق اجرا می‌شود. مخصوصاً برای جداسازی مواد حساس به گرما مناسب است. دارای مقاومت در برابر دما، مقاومت در برابر اسید و قلیا و مقاومت در برابر اکسیداسیون است. تحت شرایط ph2-11 و 60، می‌توان به مدت طولانی به طور مداوم استفاده کرد.
توسعه فناوری اولترافیلتراسیون:
از مدت‌ها قبل در تصفیه فاضلاب صنعتی و فاضلاب از تجهیزات اولترافیلتراسیون استفاده می‌شود. با بهبود مستمر فناوری اولترافیلتراسیون. به طور گسترده ای در مواد غذایی، آشامیدنی، تخمیر بیولوژیکی، صنایع دارویی و شیمیایی، چاپ و رنگرزی تصفیه فاضلاب و سایر زمینه‌ها مورد استفاده قرار گرفته است.آب پاکسازان. سیستم تجهیزات اولترافیلتراسیون دارای سرعت بازیابی بالا و کیفیت عالی محصول است. در مقایسه با تجهیزات فرآیند سنتی، هزینه عملیاتی تجهیزات اولترافیلتراسیون بسیار کم است، که می‌تواند به طور موثر هزینه‌های تولید را کاهش دهد و کارایی فرآیند اولترافیلتراسیون را بهبود بخشد. از مزایای یکپارچه سازی بالا، ساختار جمع و جور، فضای کمتری در کف، عملکرد ساده، نگهداری مناسب و شدت کار کم برخوردار است.
مزایای تجهیزات اولترافیلتراسیون:
عناصر غشای اولترافیلتراسیون محصولات شرکت‌های معروف غشا را در جهان اتخاذ می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که مشتریان می‌توانند بهترین ماژول‌های غشای آلی را در جهان بدست آورند، در نتیجه عملکرد ماندگاری و شار غشا را تضمین می‌کنند.این سیستم از لوله‌ها و شیرآلات بهداشتی ساخته شده و سایت تمیز و بهداشتی است و نیازهای مشخصات تولید GMP یا FDA را برآورده می‌کند.
مناطق خاص درگیر عمدتا شامل:
صنایع دارویی، صنایع غذایی (ژلاتین، شراب، مشروبات الکلی، آب میوه، شیر و غیره)، آب با خلوص بالا، فاضلاب شهری، فاضلاب صنعتی، آب آشامیدنی، بیوتکنولوژی، تخمیر بیولوژیکی و غیره از اولترافیلتراسیون صنعتی در تصفیه فاضلاب و فاضلاب استفاده شد. برای بیش از 30 سال، با توسعه فن آوری اولترافیلتراسیون، فناوری اولترافیلتراسیون اکنون شامل پردازش مواد غذایی، صنعت نوشیدنی، صنعت داروسازی، داروهای بیولوژیکی، داروهای طب سنتی چینی، طب بالینی، چاپ و رنگ آمیزی فاضلاب، تصفیه فاضلاب صنایع غذایی، بازیابی منابع، و حفاظت از محیط زیست. مهندسی و بسیاری از زمینه‌های دیگر.abpaksazan.com
زمینه‌های اصلی کاربرد نانو فیلتراسیون عبارتند از:
صنایع غذایی، فرآوری عمیق گیاهان، صنعت نوشیدنی، فرآوری عمیق محصولات کشاورزی، پزشکی زیستی، تخمیر زیستی، مواد شیمیایی خوب، صنعت حفاظت از محیط زیست و غیره به دلیل پیشرفته، با بازده بالا و صرفه جویی در انرژی ویژگی‌های فن آوری جداسازی اسمزمعکوس، به طور گسترده ای در بخش‌های مختلف اقتصاد ملی مورد استفاده قرار گرفته است.آب پاکسازان. این ماده عمدتا در تصفیه آب و غلظت مواد حساس به حرارت استفاده می‌شود.
فیلتر شنی | پیش فیلتراسیون

اثر تغییر شکل شبکه:
بلورهایرسوب داده شده در سیستم با مهارکننده‌های مقیاس حالاتی کروی، چند وجهی و دانه برف مانند دارند. به طور کلی اعتقاد بر این است که در روند رشد کریستال، بازدارنده مقیاس بر روی نقطه رشد بلور جذب می‌شود تا سرعت رشد سطحبه شدت کاهش یابد، و کریستال با شکل دیگری رشد کند.سیستم دارای مصرف انرژیکم و چرخه تولید کوتاه است. در مقایسه با تجهیزات فرآیند سنتی، تجهیزات دارای هزینه‌های عملیاتی کمیهستند که می‌تواند به طور موثر هزینه‌های تولیدرا کاهش دهد و منافع اقتصادی شرکت‌ها را بهبود بخشد.abpaksazan.com
اثر حد پایین:
میزاندوز مهارکننده مقیاس بسیار کمتر از اجزای مقیاس دار در آب است، اما همچنینمی‌تواند اثر مهار مقیاس را نشان دهد.مهارکننده‌های مقیاس می‌توانند از رسوب ناخالصی‌ها و تشکیل مقیاس در اسمزمعکوس جلوگیری کرده، کیفیت و خروجی آب را بهبود بخشند و سهم قابل توجهی در صرفه جویی انرژی آب داشته باشند.آب پاکسازان.ای نسیستم دارای نرخ بازیابی بالا و کیفیت عالی محصول است که می‌تواند جداسازیکارآمد، تصفیه و غلظت چندگانه بالا را تحقق بخشد.این سیستم دارای طراحی پیشرفته فن آوری، یکپارچه سازی بالا، ساختار جمع و جور، فضای کف کوچک، بهرهبرداری ساده و نگهداری و شدت کار کم است.
سه شنبه بیست و سوم 10 1399
X